Úklid ulic #7573 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jiří   |   10. 1. 2019 (18:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad tvořený vyhozeným oblečením a dalšími věcmi na vozovce mezi zaparkovanými auty před domem Lipanská 4.

Reakce Čisté Trojky | 11. 1. 2019 (10:49)

Poklizeno čistou trojkou.