Úklid ulic #7560 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   9. 1. 2019 (15:07) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odhozené kartony.

Reakce Čisté Trojky | 9. 1. 2019 (15:29)

Uklizeno Čistou Trojkou.