Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #7516 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Vilém   |   3. 1. 2019 (14:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na parkovišti Květinková je přerostlá zeleň přes pouliční osvětlení,
které tím pádem neplní svojí funkci!!
Tento problém jsem nahlašoval 23.5.2018 a stav se nezměnil!

Reakce Čisté Trojky | 3. 1. 2019 (15:44)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který jsme tenkrát předali na MČ Praha 3 a Technickou správu komunikací. Pokusíme se zjistit kdo měl zajistit nápravu. Pavel, Čistá Trojka