Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #7508 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   3. 1. 2019 (09:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Roh Bořivojovy a Kubelíkovy nepořádek (mapa mi nefunguje)

Reakce Čisté Trojky | 3. 1. 2019 (13:37)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka