Černé skládky #7338 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   9. 12. 2018 (10:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, naházené pneumatiky a další nepořádek.

Vložil(a): Jaroslav   |   9. 12. 2018 (13:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Je to na cyklostezce .....

Reakce Čisté Trojky | 10. 12. 2018 (15:23)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka