Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #7237 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou.   |   27. 11. 2018 (10:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Krabice s odpadky.

Reakce Čisté Trojky | 27. 11. 2018 (11:21)

Poklidila Čistá Trojka.