Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #7208 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou.   |   22. 11. 2018 (16:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Retro prkno.

Reakce Čisté Trojky | 22. 11. 2018 (17:01)

Poklidila Čistá Trojka.