Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #7177 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Nahlášeno Čisté Trojce.   |   19. 11. 2018 (12:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zbytky postele odklidila Čistá Trojka.

Reakce Čisté Trojky | 19. 11. 2018 (12:27)

Hotovo.