Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #7091 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou.   |   9. 11. 2018 (12:43) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Křeslo a nepořádek

Reakce Čisté Trojky | 9. 11. 2018 (12:44)

Uklizeno Čistou Trojkou