Úklid ulic #7049 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Objevila Čistá Trojka.   |   6. 11. 2018 (11:28) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u stromu.

Reakce Čisté Trojky | 6. 11. 2018 (11:52)

Uklizen Čistou Trojkou.