Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #7022 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Edita   |   3. 11. 2018 (17:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o vyřešení problému s kontejnery na tříděný odpad (plast a papír) v ulici V Zahrádkách. Současná četnost svozu nestačí. Předem děkuji, s pozdravem, Kubešová

Reakce Čisté Trojky | 5. 11. 2018 (10:22)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Váš požadavek jsme předali na MČ Praha 3.
Pavel, Čistá Trojka