Úklid ulic #6921 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   23. 10. 2018 (18:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neuklizené volební materiály povalující se na ulici. Politická uskupení a Pražské služby, a.s. i přes urgence nepodnikly v tomto směru žádné kroky. Děkuji Vám.

Reakce Čisté Trojky | 24. 10. 2018 (10:46)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Volební reklamu jsme poklidili. Hezký den. František, Čistá Trojka