Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #6881 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Filip   |   19. 10. 2018 (16:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, rád bych upozornil opět na nepořádek v okolí ulice Nad Kapličkou.
Jedná se o cestu od Penny Marketu přes koleje dále podchodem pod tratí do Strašnic.
Vím, že v okolí trati žije spousta bezdomovců a tudíž jednou za čas by tomuto místu úklid slušel.

Děkuji předem
F.Š

Vložil(a): Filip   |   19. 10. 2018 (17:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zde to je více vidět...

Reakce Čisté Trojky | 22. 10. 2018 (14:03)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pokusíme se zjistit majitele pozemků na kterých se rozsáhlý nepořádek nachází. Pavel, Čistá Trojka