Další podněty Čisté Trojce #6860 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Helena   |   18. 10. 2018 (10:32) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník primo před vchodem do domu Chrudimska 2526/2a. Vypadané kostky.. Uz více než půl roku. Dekuju za nahlaseni kompetentní osobě.

Reakce Čisté Trojky | 18. 10. 2018 (10:40)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nahlásili jsme Technické správě komunikací k opravě.
Pavel, Čistá Trojka