Psí exkrementy #6855 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Luke   |   17. 10. 2018 (09:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

před c. 20

Reakce Čisté Trojky | 17. 10. 2018 (11:25)

Dobrý den, na uvedeném místě jsme byli a exkrement uklidili. S pozdravem Čistá Trojka