Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #6800 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Klára   |   13. 10. 2018 (08:41) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

roh ul Jeseniova-Rokycanova. no comm.

Reakce Čisté Trojky | 15. 10. 2018 (11:01)

Dobrý den, vámi označené místo jsme poklidili. S pozdravem Čistá Trojka