Další podněty Čisté Trojce #6780 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Marcel   |   10. 10. 2018 (17:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

mrtvy holub

Reakce Čisté Trojky | 11. 10. 2018 (09:48)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme městské policii k odstranění. Ti mají toto na starost.
Pavel, Čistá Trojka