Úklid ulic #6769 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Eliška   |   10. 10. 2018 (08:43) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
chtěli bychom poprosit o vyčištění od psů znečištěného (počůraného) prostředí budovy Informačního centra Praha 3 Milešovská 1. Jedná se o přiléhající chodník k budově a především o spodní část fasády, která je od této potřeby zasažena nejvíce. Potřebovali bychom takhle vyčistit obě strany infocentra, jak část budovy v Milešovské, tak druhý roh na nám. Jiřího z Poděbrad, prostě nalevo i napravo ode dveří + prostor přede dveřmi včetně.

Děkujeme

Reakce Čisté Trojky | 10. 10. 2018 (15:03)

V řešení s ICP3