Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #6734 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   6. 10. 2018 (18:51) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek kolem kontejnerů

Reakce Čisté Trojky | 8. 10. 2018 (15:42)

Dobrý den. Je poklizeno. S pozdravem, František, Čistá Trojka