Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #6674 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Klára   |   30. 9. 2018 (12:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

roh ulic Rokycanova a Jeseniova. otresna situce stale dokola...

Reakce Čisté Trojky | 1. 10. 2018 (16:44)

Dobrý den. Tu hrůzu jsme opět poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka