Černé skládky #6651 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   26. 9. 2018 (15:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace Jeseniova 19 a naproti polštář.

Reakce Čisté Trojky | 26. 9. 2018 (15:41)

Při kontrole Čisté Trojky bylo poklizeno.