Další podněty Čisté Trojce #6572 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   19. 9. 2018 (13:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek kolem pamětní desky na domě. Staré věnce apod.

Reakce Čisté Trojky | 20. 9. 2018 (14:41)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. K záměně pamětní výzdoby se necítíme kompetentní, ale nepořádek poklidime. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 20. 9. 2018 (15:00)

Čisto, alespoň prozatím. Hezký den