Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #6509 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Emailem nahlášeno   |   14. 9. 2018 (09:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky okolo kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2018 (12:20)

Vyluxovala Čistá Trojka.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2018 (12:21)

á foto...