Úklid ulic #6504 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jiří   |   13. 9. 2018 (13:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele


Dobrý den, mám na Vás prosbu. Mohli byste uklidit toto místo? Je tam až neuvěřitelný svinčík. Mám na mysli celou tu uličku. Díky.
facebook.com/top09.praha3/v…

Reakce Čisté Trojky | 13. 9. 2018 (16:25)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Úklid rozsáhlého nepořádku jsme naplánovali na následující pracovní týden.
Budeme Vás informovat.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 21. 9. 2018 (17:06)

Dobrý den. Dnes jsme dokončili 1. fázi úklidu od shora až ke Kavárně Štěstí. Hezký víkend. František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 21. 9. 2018 (17:08)

Od Kavárny dolů plánujeme dokončit následující týden.