Další podněty Čisté Trojce #6359 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Vit   |   30. 8. 2018 (13:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník

Reakce Čisté Trojky | 30. 8. 2018 (14:06)

Dobrý den, děkujeme za váš podnět který předávame zodpovědné organizaci. S pozdravem Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 30. 8. 2018 (16:02)

Dobrý den, rozbitý chodník předán na Technickou správu komunikací.
Pavel, Čistá Trojka