Úklid ulic #6341 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   29. 8. 2018 (00:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyhozený barel (uvnitř zřejmě přepálený olej)

Reakce Čisté Trojky | 29. 8. 2018 (10:59)

Dobrý den, děkujeme za váš podnět barel jsme si odvezli. S pozdravem Čistá Trojka

Vložil(a): Petr   |   29. 8. 2018 (14:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za vyřízení.