Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #6289 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   23. 8. 2018 (09:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u koše.

Reakce Čisté Trojky | 23. 8. 2018 (10:00)

Uklizen Čistou Trojkou.