Psí exkrementy #6264 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   21. 8. 2018 (07:40) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

u vchodu Buchovcova 1 a podel domu směrem ke Konevce nekdo sel a trousil. Prosim o uklid. Dekuji

Reakce Čisté Trojky | 21. 8. 2018 (10:29)

Dobrý den a děkujeme za Vaše oznámení. Vše co vypadlo někomu z kalhot nebo ze psa, jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka