Úklid ulic #6157 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Adam   |   9. 8. 2018 (08:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Je fajn hlášení splnit “Nahlásili jsem na TSK”, ale nijak se to tím nevyřešilo.

Reakce Čisté Trojky | 9. 8. 2018 (15:28)

Dobrý den, úklid chodníku urgujeme na TSK. S pozdravem Čistá Trojka

Vložil(a): Adam   |   9. 8. 2018 (15:32) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky moc!