Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #6148 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   7. 8. 2018 (18:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek

Reakce Čisté Trojky | 8. 8. 2018 (10:03)

Dobrý den, děkujeme za váš podnět nepořádek uklizen Čistou trojkou.