Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #6131 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jozef   |   4. 8. 2018 (14:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Sáček na stromě.

Reakce Čisté Trojky | 6. 8. 2018 (12:53)

Dobrý den, sáček na stromě jsme se pokusily sundat, nicméně je to výškově nedostupné na místě parkuji auta tudíž nemůžeme s naším autěm zaparkovat pod strom a použít jako plošinu. Podnětu se budeme věnovat následující den děkujeme za pochopení.