Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #6111 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   1. 8. 2018 (19:03) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u kontejnerů, objemný odpad.

Reakce Čisté Trojky | 2. 8. 2018 (14:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Pavel   |   2. 8. 2018 (21:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Moc děkujeme, jste jedničky!