Další podněty Čisté Trojce #6099 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   31. 7. 2018 (18:55) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, už více než měsíc stojí na parkovišti mezi ulicemi Luční a Spojovací, auto s vyfouklými předními pneumatikami a zabírá parkovací místo.

Reakce Čisté Trojky | 1. 8. 2018 (11:14)

Dobrý den,
děkujeme za váš podnět, který předáváme Městské policii.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Lucie   |   1. 8. 2018 (20:07) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za předání.