Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #6016 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Ales   |   23. 7. 2018 (19:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vytrhane planky v plote detskeho hriste v Zidovskych pecich.

Reakce Čisté Trojky | 24. 7. 2018 (10:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme správci dětského hřiště.
Pavel, Čistá Trojka