Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5970 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Serhat   |   18. 7. 2018 (10:47) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

auta nici zelen!

Reakce Čisté Trojky | 18. 7. 2018 (10:55)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme na odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka