Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5949 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   16. 7. 2018 (10:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace pružinová s lahví.

Reakce Čisté Trojky | 16. 7. 2018 (12:25)

Byla vzata Čistou Trojkou.