Psí exkrementy #5928

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslava   |   13. 7. 2018 (08:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Po třetí urgence.. plný koš a bez sáčků děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   13. 7. 2018 (14:38)

Dobrý den,
po kontrole místa Čistou Trojkou již v pořádku.
Pavel, Čistá Trojka