Černé skládky #5911

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   11. 7. 2018 (10:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
roh ulic Husitská a Prokopova odložená pračka.

Děkuji
Vágner

Reakce Čisté Trojky   |   11. 7. 2018 (14:56)

Dobrý den. Děkujeme za prima podnět. Pračka tu na nás počkala. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   11. 7. 2018 (15:05)

Tak jsme si ji naložili. Hezký den