Úklid ulic #5898

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michele   |   10. 7. 2018 (08:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   10. 7. 2018 (12:38)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Odpadky jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka