Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5893

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   9. 7. 2018 (16:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stálý problém u textilu.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 7. 2018 (16:59)

Z druhé strany.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 7. 2018 (17:43)

Poklidila Čistá Trojka.