Úklid ulic #5891

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   9. 7. 2018 (16:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vysypán psí koš.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 7. 2018 (16:35)

Zajistila Čistá Trojka.