Úklid ulic #5885

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   9. 7. 2018 (10:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Roztahané odpadky

Reakce Čisté Trojky   |   9. 7. 2018 (15:23)

Ulice v celém úseku již poklizena.