Úklid ulic #5882

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Denis   |   9. 7. 2018 (09:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mrtvý holub

Reakce Čisté Trojky   |   9. 7. 2018 (09:57)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Na Vámi označeném místě jsme byli. Důkladně jsme hledali a ptáka nenašli. Zřejmě jej poklidili Pražské služby. Kdyby přesto zůstal tam kde byl spatřen, poříďte prosím fotografii a oznamte nám znovu. Děkujeme. S pozdravem, František, Čistá Trojka