Úklid ulic #5878

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   9. 7. 2018 (08:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opadane listí že stromů klouže, lepí se na boty a dělá nepořádek v domech.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 7. 2018 (10:59)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který
předáváme ke komplexnímu úklidu ulice Pražským službám.
Pavel, Čistá Trojka