Úklid ulic #5872

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   6. 7. 2018 (15:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad v plastových pytlech

Reakce Čisté Trojky   |   9. 7. 2018 (15:31)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Poklidime. S pozdravem, František, Čistá Zrojka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 7. 2018 (15:39)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Poklidime. S pozdravem, František, Čistá Zrojka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 7. 2018 (15:41)

Poklizeno. Hezký den