Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5864

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   4. 7. 2018 (13:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opuštěná paleta.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 7. 2018 (13:58)

Vzata Čistou Trojkou.