Úklid ulic #5862

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   4. 7. 2018 (12:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Domácí odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 7. 2018 (12:52)

Poklizeno Čistou Trojkou.