Úklid ulic #5860

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   4. 7. 2018 (11:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Upadla krabice někomu.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 7. 2018 (12:41)

Zvedla ji Čistá Trojka.