Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5858

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   4. 7. 2018 (10:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nedosekana trava

Reakce Čisté Trojky   |   4. 7. 2018 (11:25)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Váš podnět předáme organizaci odpovědné za péči o zeleň. S pozdravem, František, Čistá Trojka