Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5851

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   3. 7. 2018 (14:10)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bojler a molitan.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2018 (14:32)

Naložila Čistá Trojka.